Seniorská píseň v Českých Budějovicích

Už IV. ročník přehlídky seniorské písně pořádá v pátek 21. září 2012 Svaz důchodců ČR, občanské sdružení a Městská organizace České Budějovice za podpory Statutárního města České Budějovice a Krajského úřadu Jiho českého kraje.
V programu vystoupí pěvecké, taneční a hudební soubory:

SENIOR COUNTRY KLUB z Prachatic

RADOST a BEDRNÍK z Kamenného Újezdu

ROZMARÝN, DUDLAJDA A ÚSVIT z Českých Budějovic

Přehlídka se bude konat v sále GERBERA v Českých Budějovicích od 14 hodin.

Vstupné dobrovolné.