Velikost textu:   A    A    A

Kniha návštěv

10. 07. 2013, 19:37 Dave
Dobrý den,
dovolte, abych Vám představil unikátní projekt Novodobá sanitka - přeprava nemocných - službu pro seniory, nemocné, postižené, invalidy. Jedná se o projekt, který získal prvenství v celonárodní prestižní soutěži mladých podnikatelů Rozjezdy 2012, jež mediálně zaštiťuje firma T- Mobile. Projekt vznikl před necelými dvěma lety v Ostravě a díky velké poptávce, profesionalitě a vysoké úrovni poskytovaných služeb se během krátké doby rozšířil do všech krajů České republiky, do celkem 11 měst včetně Českých Budějovic.

Přepravujeme seniory a handicapované osoby k jejich praktickým i odborným lékařům. Zdarma jim pomáháme z bytu do vozidla, doprovázíme je do ordinace, v případě potřeby s nimi čekáme 30 minut zdarma, poté jim vyzvedneme léky. Novodobá sanitka si získala po celé republice podporu ze strany mnoha spokojených zákazníků, starostů, hejtmanů, je hojně vyhledávána seniory a v neposlední řadě je neustále v hledáčku médií. Byly jsme několikrát v hlavních zprávách v televizi, vyskytujeme se ve většině časopisů, novin a jiných médií.

Spolupracujeme s mnoha nemocnicemi a zdravotnickými zařízeními. Jsou s námi spokojeni jak lékaři, sestry, tak sociální a jiná zařízení. Projekt Novodobá sanitka již byl v několika městech dotačně podpořen a dokonce byl vybrán a zaslán do EU jako nejlepší podnikatelský nápad, na který byla udělena dotace z ÚP z Moravskoslezského kraje.

V Českých Budějovicích je naše služba novinkou, která se ovšem setkává se zájmem. Vážný zájem o dlouhodobou spolupráci již projevilo v Českých Budějovicích vedení Polikliniky Jih, Polikliniky Sever, jednáme s krajskou nemocnicí a spolupracujeme s očními klinikami Lexus a Gemini, dále pak domy pro seniory, lázněmi, praktičtími lékaři, gynekologiemi, lékárnami atd. S rozšiřováním povědomí o Novodobé sanitce kromě T-Mobile pomáhá Česká pošta, kina a různé volnočasové kluby či dobrovolné organizace.
David Klein
Novodobásanitka - pobočka České Budějovice
Telefon - 604 960 275
mail: ceskebudejovice@novodobasanitka.cz
19. 04. 2013, 12:21 ctirad koudelka
Dobrý den,
pokud máte více jak 50 let, pomozte mi zjistit Vaše cestovatelské názory a preference.
Tento dotazníček poslouží k mé bakalářské práci a může i zlepšit samotnou nabídku služeb pro Vás.
Zkuste jej přeposlat i svým známým a budu Vám na věky vděčný :)
http://cestovatelske-preference-vek.vyplnto.cz/

Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

Linky pomoci
 
112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ
158 – POLICIE
155 – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
150 – HASIČI
 
800 200 00 – LINKA SENIORŮ